Gönderen Konu: Patent Bilirkişisi Arıyorum  (Okunma sayısı 4162 defa)

Ziyaretçi

  • Ziyaretçi
   7-8 YIL ÖNCE TESCİL ETTİRDİĞİM MARKAMIN İPTALİ İÇİN DAVA AÇILDI. BİR TANIDİĞİM AVUKATLA ANLAŞTIM AMA DAVA BANA SÖYLENDİĞİ KADARIYLA PEK HAYRIMIZA GELİŞMİYOR. BİLİRKİŞİ RAPORU OLUMSUZ GELMİŞ... MAHKEMENİN BELİRLEDİĞİ BİLİRKİŞİLER BİR NEDENLE ETKİ ALTINDA KALIP HUKUKU VE MANTIĞI UYGULAMAKTAN KAÇINIYORLAR. BEN HUKUKU VE MANTIĞI TAM OLARAK UYGULAYACAK BİR BİLİRKİŞİ ARIYORUM... ÜCRETİ MUKABİLİNDE RAPOR İSTİYORUM AMA SIRF BEN ÜCRET ÖDEDİĞİM İÇİN BENİM LEHİME RAPOR OLUŞTURMASIN GERÇEK HUKUK MANTIK NEYSE ONU SÖYLESİN ZİRA BEN HAKLI OLDUĞUMA İNANIYORUM... HAKSIZSAM BUNU BANA SÖYLESİN BENDE DAVAYI KAYBETTİĞİME ÜZÜLMEYEYİM... YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Ziyaretçi

  • Ziyaretçi
bende arıyorum zira mahkemelerdekiler beş para etmez

Ziyaretçi

  • Ziyaretçi

aynı dertten bende muzdaripim. Mahkemenin seçtiği bilirkişiler  %100 hukuka ve hakkaniyete aykırı rapor veriyor. Hakim de hiç dosyayı okumadan o rapora göre hüküm veriyor.

Yargıtay da dosyayı incelemeden ONUYOR.  Halimiz perişan dostlar :( :(

Ziyaretçi

  • Ziyaretçi
   
Arkadaşlar;

Geçenlerde Fikri haklar mahkemesinde açacağım tasarım tecavüzü öncesi ilgili ürünlerin davalı tarafından üretilip internet sitesinde tanıtımını yaptığının tespiti için D.İŞ dosyasıyla DELİL TESPİTİ istedim.uluyorlar ? Bu adamları adalet sistemine musallat ediyorlar?

Nasıl bir bilirkişi 1 ay boyunca basit bir ınternet sitesini açamaz anlamadım